KROVNA EKIPA

MAR_4196

Borut Brezar
predsednik društva
borut.brezar@socialna-druzba.si

dašasmall

Daša Ložar
projektna sodelavka
dasa.lozar@socialna-druzba.si

Barbara Murn je vodja Odbora za pravne zadeve pri Gibanju, sicer kot članica v društvu deluje že dobra tri leta ob študiju na Pravni fakulteti UL.

Barbara Murn
vodja odbora za pravne zadeve
barbara.murn@socialna-druzba.si

Hana Radilovič

Hana Radilovič
blagajničarka društva, odnosi z mediji in javnostjo
hana.radilovic@socialna-druzba.si

Sara Velkoska Volunteer at “Movement for decent work and welfare society“

Sara Velkoska
mednarodna prostovoljka
sara.velkoska@socialna-druzba.si

Evgenija Milenkova, Graduated Philologist in Italian translation studies and international volunteer at Movement for decent work and welfare society.

Evgenija Milenkova
mednarodna prostovoljka
evgenija.milenkova@socialna-druzba.si

Katarina Kogej je članica Odbora za pravne zadeve pri Gibanju, ki v društvu deluje ob študiju na Pravni fakulteti UL.

Katarina Kogej
članica odbora za pravne zadeve
svetovanje@socialna-druzba.si

Neža Vilhelm je članica Gibanja, samozaposlena v kulturi kot prevajalka in urednica, diplomirala je iz književnosti, grščine in latinščine.

Neža Vilhelm
projektna sodelavka
neza.vilhelm@socialna-druzba.si

Sanela Stanišić

Sanela Stanišić
projektna sodelavka
sanela.stanisic@socialna-druzba.si

2

Tina Bizjak
članica društva
tina.bizjak@socialna-druzba.si

2

Lilijana Stepančič
članica društva

2

Simona Zupanc
članica društva
simona.zupanc@socialna-druzba.si

ferfilasmall

Martina Ferfila
članica društva