EKIPA

  • Borut Brezar
    predsednik društva
    borut.brezar@socialna-druzba.si
  • Barbara Murn
    vodja odbora za pravne zadeve
    barbara.murn@socialna-druzba.si
  • Katja Gartnar
    vodja odbora za socialne zadeve
    katja.gartnar@socialna-druzba.si
  • Dejan Navodnik
    vodja odbora za trg dela
    dejan.navodnik@socialna-druzba.si
  • Nina Šefer
    vodja odbora za mednarodne zadeve
    nina.sefer@socialna-druzba.si
  • Tomaž Lihtenvalner
    blagajnik
    tomaz@socialna-druzba.si
  • Sanela Stanišić
    sekretarka
    sanela.stanisic@socialna-druzba.si
  • Hana Radilovič
    aktivistka odbora za trg dela
    hana.radilovic@socialna-druzba.si
  • Marko Funkl
    aktivist
    marko.funkl@socialna-druzba.si
  • Klemen Runtas
    aktivist odbora za socialne zadeve
    klemen.runtas@socialna-druzba.si
  • Peter Levstek
    aktivist
    peter.levstek@socialna-druzba.si
  • Sara Bagari
    aktivistka odbora za pravne zadeve
    sara.bagari@socialna-druzba.si
  • Jasminka Mitkovska
    aktivistka odbora za mednarodne zadeve
    jasminka.mitkovska@socialna-druzba.si
  • Lara Simona Taufer
    aktivistka odbora za trg dela
    larasimona.taufer@socialna-druzba.si